4 dny

Čtyřdenní rodinný pobyt 2+2

Užijte si společný čas s těmi nejbližšími v prostorných rodinných apartmánech. Děti ocení hromadu zábavy v dětské herně, sportovním koutku nebo při bowling. V průběhu pobytu si všichni rádi dopřejí také chvíli relaxace v bazénu a wellness centru. A dospělí si mohou vychutnat zasloužený odpočinek s lahví vína na terase přímo u pokoje.

Čtyřdenní rodinný pobyt 2+2

  • ubytování na tři noci v rodinném apartmá s terasou včetně polopenze
  • parkování zdarma v podzemních garážích
  • celodenní vstup do wellness centra
  • celodenní vstup do dětské herny a sportovního koutku
  • prohlídka zámku s výkladem
  • láhev vína pro rodiče
  • 2 hodiny bowlingu
  • 30 minutová projížďka na lodičce

 

Platnost balíčku do konce roku 2019

Cena pro dva dospělé a dvě děti do 12 let
19 600 Kč

Už máte ve všem jasno?

Prozraďte nám, co pro vás máme připravit

Začátek pobytu
Konec pobytu
Počet osob
dotaz na balíček

Další pobytové balíčky

Bonusy a zvýhodněné ceny – přesně to vám přináší pobytové balíčky. Některé z nich dokonce sestavíme přímo pro vás tak, aby je bylo radost rozbalit.

91 300 Kč

Svatba na zámku pro 60 osob

Historické kulisy pro obřad, moderní sál pro oslavu, tříchodová hostina a večerní raut. To je jen malá ochutnávka svatebního dne, který pro vás připravíme přesně podle vašich představ.
na míru

Rodinné balíčky na míru

Nevybrali jste si z nabízených balíčků? Hlavu vzhůru, rádi vám připravíme a naceníme přesně takový program, jaký od vaší rodinné dovolené očekáváte. Teď už zbývá jen probrat s ostatními, jaké aktivity pro Vás máme připravit a napsat nám.
11 500 Kč

Romantický víkend pro dva

Jako v pohádce se budete cítit, když vstoupíte do vašeho zámeckého pokoje. Další romantické chvíle můžete strávit například ve wellness nebo při projížďce po zámeckém rybníku.
12 400 Kč

Podzimní prázdniny

Každý rok vymýšlet, kam s dětmi ve smutném říjnovém počasí a podzimních prázdninách? U nás vám smutno nebude. Přijeďte v termínu 27.-30.10.2019!
Zamluvit
pokoj