Voda

Voda vám ve Valči a okolí bude dělat příjemnou společnici často. V nejrůznějších podobách a ve všech skupenstvích.

Přírodní voda

Pohodové chvíle zažijete při procházkách kolem dvou zámeckých rybníků. Pokud vám pohled z břehů nebude stačit, rádi vám půjčíme veslici a projížďka po hladině může začít! Náročnější milovníci přírodních vod to od nás mají opravdu jen kousíček na Dalešickou přehradu. Tam se můžou kochat při vyhlídkové plavbě, zažívat vzrušení během rybolovu nebo si pořádně zaplavat. 

Bazénové kvinteto

Našim hotelovým hostům se ale většinou ze zámeckého wellness ráje vůbec nechce. Velkou zásluhu na tom má také pětice bazénů. Když k tomu přidáme ještě ochlazovací bazén, vodní chrliče, kašnu nebo prostor na kneippování v Benátském dómu, je jasné, že si přímo v hotelovém areálu užijete moře vody.  

Pára

Když vyjdete z některé z našich 9 saun, zjistíte, že vaše starosti, stres a únava se rozplynuly jako pára nad hrncem. O tuto úlevu se v hotelovém wellness stará také právě plynné skupenství vody – pára. Najdete ji samozřejmě v parních saunách, ale rovněž v biosauně nebo solné lázni.

Led

Ledu a sněhu si ve valečském wellness hotelu můžete užívat po celý rok. Pořádné ochlazení na vás čeká v ledové jeskyni. A když se do hladiny zámeckých rybníků opřou mrazy, skvěle si zabruslíte.

Chcete si bohatě užít všechny podoby vody?

Vyberte si tu správnou příležitost:

Hotel ›

Wellness ›

Kongres ›

Svatby ›

Dárkové poukazy