Reference

Vše promyšlené do posledního detailu k plné spokojenosti klientů. Precizní koncepce celého komplexu služeb, nádherné prostředí, profesionální přístup všech zaměstnanců. Zkrátka vynikající. Děkujeme a určitě hotel navštívíme znovu. 

Ilona N.

Do hotelu jezdím opakovaně, v srpnu jsem zde měla i velkou oslavu svých narozenin a musím jenom podtrhnout mou spokojenost s úrovní služeb, vstřícností a operativností personálů, s místem jako takovým, s čistotou, s výbornou kuchyní. Na zámek jezdím pravidelně a velmi bych ho doporučila k pobytu jak relaxačnímu, tak k oslavám nebo firemním akcím.

Lenka Š.

Spa, pools, bowling, kids outdoor play area, kids indoor play area, pool tables, ping pong, gardens.. this place has it all. It seems in the middle of nowhere, but it's a true find.

Rooms area bit "rustic", but also comfortable at the same time. And, they have A/C and triple rooms, which are great for families.

Definitely want to come back again!!

Natalie R.

Vše výborné. Splnilo očekávání. Pěkné ubytování, dobrá kuchyně a skvěle wellness. Doporučuji návštěvu. Strávili jsme tam 2 noci i s dětmi. Zejména venkovní vyhříváný bazén je super. Doporučuji pro romantické eventuálně rodinné pobyty.

Michal K. (Tripadvisor.com)

Děkujeme Vám za to všechno, odvezli jsme si kousek vzácnosti, které se u Vás náramně daří a říká se jí harmonie. Přijměte prosím tyto řádky jako poděkování celého našeho kolektivu, který byl u Vás naprosto nadšen. 

Jana Ch.

Nevím co bych uvedla jako nej, jelikož vše bylo bez jediné chybičky. Krásný pokoj s terasou, bezvadné venkovní bazény a úchvatné wellness. Takřka dokonalému prostředí, které dýchá pohodou, harmonií, neskutečnými zákoutími plnými květin, okrasných trav, keřů vévodí nádherná zámecká zahrada. Nelze si nepovšimnout nádherné bylinkové zahrádky, které dodali šmrnc a dokonalost Vaši kuchaři, když si přišli pro bylinky. Tím nesmím opomenout poděkovat za výbornou kuchyni včetně dezertů, které lahodí nejen chuti, ale i oku.  Propojení nádherného historického zámku s moderní architekturou a dech beroucími podzemními prostorami je až neuvěřitelné.  Nicméně, aby byl pobyt perfektní, je zde důležitý personál, který je srdcem toho všeho. Zde opět vládla pohoda, disciplína a soulad.

Marta D.

Chci předěvším pochválit za ochotu, vstřícnost a smysl pro humor celý Váš hotelový personál na zámku Valeč - od číšníků, servírek, po obsluhu na pokojích.

Ke vkusně a nádherně zrekonstruovaným prostorům zámku, máte také výborné kuchaře a perfektní výběr kvalitních a čerstvých pokrmů. 

Martin S.

Ubytování, jídlo, obsluha, poskytované služby - vše bylo v pořádku, odvedeno v příjemné, rodinné atmosféře. Přispělo k tomu i počasí, které vyšlo teké na jedničku. Určitě se k Vám vrátíme a věřím tomu, že opět přežijeme hezké chvíle. Můžu Vaše služby jen doporučovat!

Hanka L.

Velmi hezky hotel, ktery ma hodne vyziti pro deti. Vyborne zazemi jak venkovnich bazenu, virivky, tak vnitrni prostory a wellness. Velmi prijemne, ze hotel nabizi formu polopenze, vyber z dobrych jidel a vynikajici dezerty!

Jan R. (Tripadvisor.com)

Váš hotel jsme navštívili poprvé. První dojem byl úžasný, velmi se nám líbí všechny objekty a obdivujeme jak citlivě byla provedena rekonstrukce. Dostali jsme velice hezký a prostorný pokoj, zahrada je překrásná, bazén a venkovní vířivka nemají chybu.

Michaela P.

Dovolte mi Vám poděkovat za skvělý výběr a doporučení pokoje, i čas, který jste mi věnovali při jeho výběru. Pobyt ve Vašem hotelu byl skvělý, celá rodina jsme si krásně odpočinuli a jen škoda, že byl pobyt tak krátký. 

Igor Ch.

Awesome place for family getaway in beautiful countryside. You can enjoy walks here as well as sport activities, both indoor and outdoor. The wellness is top, too, clean, quiet, modern and well equiped. Rooms are spacious and very clean. The staff is kind and professional. The food is great and delicious. You can choose from large half-board, of course. Recommended.

Jiri S. (Trivago.cz)

V rámci konference jsem strávil 2 dny v hotelu, včetně společenského vecera. Nemam co vytknout. Překvapivě pěkné prostředí, výborne služby, milý personal. Abych nezapomněl - všude cisto.

Slogan nelže. Zde můžete přespat i strávit krásný den.

Jan W. (Tripadvisor.com)

Wir sind restlos begeistert. Tolle Zimmer, schöne Aussicht von der Terrasse. Tolles Frühstück. Auch Hochzeiten können in dem historischen Teil des Schlosses gefeiert werden. Alle Historischen Zimmer haben neue moderne Bäder. Freundliches, souveränes Personal. Rundum toll.

Froni F. (Tripadvisor.com)

I spent only one night here but everything was exceprional. The place is great for every kind of people, if you are willing to pay the price. The personal was very kind and the facilities, the spa and everything nice and clean.

Gabriella V. (Trivago.cz)

Tomuhle hotelu nemám co dodat! Vše perfektní ! Výborné wellnes! Krásné čisté pokoje! Personal super! Vynikající snídaně ! Krásný park! Jde vidět , ze si někdo po všech stránkách na tomhle hotelu nechal záležet , protože vše ladilo se vším po všech stránkách! Vřele doporučuji!

Julie L. (Tripadvisor.com)

Děkujeme za krásný pobyt, který jsme prožili ve vašem hotelu. Nádherné prostředí, ubytování, wellness a také vynikající jídlo. Velice milý a ochotný personál. Parkování v garáži, úschovna kol v samostatných boxech, myslíte prostě na všechno :), takže se hosté u vás cítí báječně a málokde se v ČR setkají s něčím podobným. Budeme se rádi vracet a doporučíme i známým.

Miroslava L.

Chcem vyslovit veľké poďakovanie za super príjemnú obsluhu, bezvadné ubytovanie, krásne prostredie .... Boli sme nadmieru spokojní. Možno niekedy na budúce. 

Viktoria H.