Reference

Citáty zákazníků

Naprosto úžasné a luxusní ubytování ? Nemáme jedno slovo proti, ale máme milion slov pro … Ve všech směrech jsme byli naprosto spokojeni ? A celý pobyt byl pro nás opravdu okouzlující.

Veronika B. (booking.com)


Vynikající kuchyně. Čistota celého hotelu.

Zuzana R. (booking.com)


Dobové vybavení pokoje, příjemný personál, podzemní propojení komplexu se zámkem, pěkné pohodové wellness, dobrá snídaně.

Radovan K. (booking.com)


Snídaně byla pestrá, teplá, všechno připraveno pro oči i pro žaludek. Pokoj v historickém duchu čistý a pro ubytování příjemný. Veškeré služby poskytovány na vysoké úrovni. Sauny i bazény výborným zpestřením našeho pobytu.

Zdenka K. (booking.com)


Hotel jsem navštívil opakovaně především z důvodu pohodlí a relaxace ve wellness centru, které opravdu nemá chybu. Večerní plavání ve venkovním bazénu či pobyt ve venkovní vířivce je fantazie.

Vladimír C. (booking.com)


Snídaně velmi dobré. Úžasné relaxační zařízení, sauny, bazény a jejich okolí. Sportovní a dětské herny. Přívětivý personál na recepci, a také kolem úklidu.

Aleš B. (booking.com)


Personál Vám vyjde ve všem vstříc, je profesionální, usměvavý. Vybavení předčilo mé očekávání, budu tento hotel všem doporučovat. Příště opět tam.

Petra H. (booking.com)


Velmi dobré snídaně (i odšťavňovač k dispozici), kromě Wi-Fi kabelové připojení k internetu na pokoji, perfektní hrací koutek pro děti v restauraci a nově otevřená ohromná herna, skvělé bazény a wellness. Ve skutečnosti vše vypadá ještě lépe než na fotkách.

Petr Č. (booking.com)


Tři bazény, kde si každý dobře zaplaval, blízko terasa s občerstvením… Mnoho příležitostí k návštěvě zajímavých míst v okolí. Celkový dojem velice pozitivní! Rádi se někdy vrátíme.

Antonín K. (booking.com)


Nádherný hotel, vynikající služby, wellness vyžití na 100%, klidné prostředí a celé okolí kolem hotelu. Stojí za to navštívit vícekrát. Moc se nám v hotelu líbilo. V blízkosti obce Valeč je možné navštívit spousty zajímavých míst (Telč, Dalešice, Jaroměřice, Třebíč). Pan majitel postavil neuvěřitelně krásný komplex! Vřele doporučuji.

Martin J. (booking.com)

Byli jste s námi spokojeni?

Nebo máte nějaké výhrady k hotelu?

Dárkové poukazy