DSC_5142.jpg

Restaurace

Hotelová restaurace nadchne vaše chuťové pohárky.

Stůl pro rodinný oběd nebo romantickou večeři
Stůl pro rodinný oběd nebo romantickou večeři
Neděle - Čtvrtek10.00–22.00
Pátek a Sobota10.00–23.00

Restaurace tvoří svým stylem protiklad k historickým budovám zámeckého areálu. Mezi barem a jídelní částí se nachází taneční parket, na kterém to můžete rozbalit zejména při oblíbených večerech s živou hudbou. Restauraci obklopuje zimní zahrada a terasy, které přímo lákají k tomu, abyste tam třeba posnídali. Prostředí restaurace vás zkrátka nadchne. Stejně jako jídlo. Přesvědčte se sami – nejdřív ve fotogalerii a pak na vlastní chutě.

Co najdete na jídelním lístku

Jídelnímu lístku vévodí české pokrmy. Některé z nich šéfkuchař vylepšil modernějším pojetím. Pochutnáte si třeba na hovězím roastbeefu s chutney z červené cibule, tradiční kulajdě s křepelčím vejcem. Z hlavních chodů doporučujeme trhaná vepřová žebírka na sladké kukuřici, grilovaného candáta s pečeným česnekem a bramborovou kaší nebo prémiový steak z hovězí svíčkové s gratinovanými bramborami.
Potěšíme však také chutě milovníků tradiční české kuchyně, kteří si smlsnou na oblíbené svíčkové na smetaně s houskovým knedlíkem a brusinkovým terčem nebo si vychutnají vepřového vrabce se zelím a horáckým knedlíkem. Na přání připravujeme rovněž pokrmy pro hosty s dietními omezeními.

Co najdete na jídelním lístku
Nápojové osvěžení

Nápojové osvěžení

Bylinky ze zámecké zahrady využíváme nejen v kuchyni, ale také pro přípravu vlastních bylinkových sirupů, limonád a míchaných nápojů. Velmi oblíbený je například osvěžující letní drink Hugo. Pokud dáváte přednost známým značkám, žízeň uhasíte limonádami ZON a Kofola nebo českým pivem Pilsner Urquell. Chuťové pohárky pohladí lahodnost moravských vín ze Znovína Znojmo, Vinných sklepů Lechovice či od společnosti Víno Lípa Mikulov. Milovníci zahraničních vín budou nadšeni bohatým výběrem vín z Rakouska, Itálie nebo Francie. Kofeinovou vzpruhu a skvělou chuť vám poskytne káva El Criollo.