DSC_5142.jpg

Restaurace

Hotelová restaurace nadchne vaše chuťové pohárky.

Stůl pro rodinný oběd nebo romantickou večeři
Stůl pro rodinný oběd nebo romantickou večeři
Pondělí - Čtvrtek10.00–22.00 (NE 10:00-21:00)
Pátek a Sobota10.00–23.00

Restaurace tvoří svým stylem protiklad k historickým budovám zámeckého areálu. Mezi barem a jídelní částí se nachází taneční parket, na kterém to můžete rozbalit zejména při oblíbených večerech s živou hudbou. Restauraci obklopuje zimní zahrada a terasy, které přímo lákají k tomu, abyste tam třeba posnídali. Prostředí restaurace vás zkrátka nadchne. Stejně jako jídlo. Přesvědčte se sami – nejdřív ve fotogalerii a pak na vlastní chutě.

Co najdete na jídelním lístku

Na jídelním lístku najdete spoustu specialit nejen z moderní, ale i z tradiční gastronomie. Pochutnáte si třeba na sezónní dýňové polévce, denní nabídce čerstvých ryb nebo na prémiovém hovězím masu. Nevyhýbáme se ani speciálním pokrmům pro hosty s dietním omezením. Objednejte si během pobytu a nebo při pouhé návštěvě restaurace vše na co máte chuť. Kvalifikovaný, usměvavý personál vám rád ochotně poradí s výběrem. Tým profesionálních cukrářek pro Vás denně připravuje delikátní sladké dobroty. Podlehněte tomuto pokušení a pochutnejte si na našich jedinečných zákuscích. Třeba k odpolední kávě ideální!

Co najdete na jídelním lístku
Nápojové osvěžení

Nápojové osvěžení

Bylinky ze zámecké zahrady využíváme nejen v kuchyni, ale také pro přípravu vlastních bylinkových sirupů, limonád a míchaných nápojů. Velmi oblíbený je například osvěžující letní drink Pink & Gin. Pokud dáváte přednost známým značkám, žízeň uhasíte limonádami ZON a nebo českým pivem Pilsner Urquell. Chuťové pohárky pohladí lahodnost moravských vín ze Znovína Znojmo, Vinných sklepů Lechovice či od společnosti Víno Lípa Mikulov. Milovníci zahraničních vín budou nadšeni bohatým výběrem vín z Rakouska, Itálie nebo Francie. Kofeinovou vzpruhu a skvělou chuť vám poskytne káva El Criollo.