Wellness

Moderní wellness v historických kulisách

Tohle je ráj! Říkají naši hosté, když na vlastní kůži zažijí účinky valečského wellness paláce. Skvělé vzpomínky si odváží nejen díky špičkovému vybavení velkolepě pojatého relaxačního areálu, ale také kvůli kouzelnému spojení historických budov zámeckého panství a moderního wellness, jehož úroveň si nezavdá ani s vyhlášenými evropskými resorty. Přesvědčte se sami! Nejprve na těchto stránkách a pak na vlastní smysly. Přijeďte si užít moderní wellness v historických kulisách!

Mapa wellness ráje

Nechte se hýčkat Valčí

Vaše tělo i mysl bude v péči těch nejlepších wellness procedur. Procedur, které vám dodají pocit znovuzrození. O vaši přízeň se bude předhánět 5 bazénů, 9 saun a spousta dalších prostředků, které léčí tělo i ducha. Vaši přirozenou krásu navíc zvýrazní dovedné ruce kosmetiček, kadeřnic a dalších pracovnic našeho Beauty centra. Podívejte se sami, kde vás budeme hýčkat.

Sauny a další wellness ›

Procedury ›

Bazény ›

Jídlo ›

Otevírací doba wellness ráje pro ubytované hosty

Bazény (pondělí)
7.00 - 9.00
13.00 - 21.00
Bazény (úterý - neděle)
7.00 - 21.00
Sauny
17.00 - 21.00
v sobotu 14.00 - 21.00

Hoteloví hosté mají vstup do wellness ráje samozřejmě zahrnutý v ceně pobytu. Věděli jste, že jediné, co ve valečském wellness hotelu potřebujete, jsou plavky? Všechno ostatní vám rádi půjčíme.

Hledáte wellness, ze kterého nebudete chtít vytáhnout paty? Pak jste tu správně. Vítejte! Stavíte se jen na skok, nebo dobře víte, že tělo si lépe odpočine během delšího pobytu?

Chci se hýčkat ve wellness hotelu

Dárkové poukazy