DSC_1392.jpg

Wellness

Tohle je ráj!

To říkají naši hosté,když na vlastní kůži zažijí

účinky valečského wellness paláce.

Kouzelné spojení historických budov

zámeckého panství a moderního wellness,

jehož úroveň si nezavdá ani s vyhlášenými

evropskými resorty.

 

Přesvědčte se sami!

Saunový svět

Saunový svět

Tiché náměstíčko, hvězdy nad hlavou a pětice dřevěných domečků, ze kterých sálá příjemné teplo. Vítejte v saunové vesničce! Vyberte si, kterým typem sauny začnete očistu těla i mysli. Nebo pokračujte do honosného Benátského dómu, odkud vedou cesty do dalších zákoutí saunového světa a relaxačních zón. 9 saun, ochlazovací bazén, občerstvení a spousta relaxačních místností. To je saunový svět v kostce. Rozmanité typy saun zajistí, že si na to pravé saunové přijde opravdu každý.

Bazény

Bazény

V létě ochladí, v zimě zahřejí – dva celoročně vyhřívané venkovní bazény se postarají o vaši pohodu v každé době. Pokud vám nestačí stojaté vody bazénové, nechejte si rozproudit krev venkovním panorama whirlpoolem. Je to paráda! Masážní trysky hýčkají vaše tělo, výhled na podzámčí zase vaši mysl. V letní sezóně je také k dispozici dětský vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi.

Zaplavat v bazénu si můžete také i pokud nejste ubytováni. Otevírací dobu pro neubytované hosty si můžte prohlédnout v přiloženém ceníku. 

Procedury

Procedury

Vaši přirozenou krásu zvýrazní šikovné ruce našich beauty kouzelnic. Budou vás hýčkat při manikúře, pedikúře nebo kosmetice. Stačí se objednat. V Beauty centru si užijete také krásné chvíle během nejrůznějších masáží. A že je z čeho vybírat! Kompletní přehled všech příjemných procedur, které si můžete užít ve valečském Beauty centru, naleznete v ceníku.

Mapa wellness ráje

Mapa wellness