Gastronomie

Vaše chuťové pohárky budeme rozmazlovat hlavně v hotelové restauraci Stodola. Právě tam nastartujete svůj den díky bohaté snídani, kterou podáváme formou švédských stolů. V poledne doplníte energii během oběda, na nějž si vyberete pokrm à la carte, a večer si vychutnáte pětichodové bufetové menu.

Osvědčený jídelníček o víkendech zpestřujeme speciálními nabídkami sezónních pokrmů, letním grilováním na terase nebo tematickými hody. Jsme hrdi na to, že bylinky k ochucování jídel si v bio kvalitě pěstujeme sami na zámecké zahradě. Lokální jsou také zámecké buchty a další sladká potěšení, která pečeme přímo na zámku. Z dvorní cukrárny tak putují rovnou na váš talířek.   

Pokud se během kongresu nechcete za občerstvením přesouvat do restaurace, rádi se postaráme o catering přímo v místnostech, které jste si vybrali pro svou akci. Konkrétní podobu firemního rautu nebo bufetu přizpůsobíme vašim chutím. 

Skvělou gastronomii hotelové restaurace si můžete samozřejmě užít, i když „jen“ projíždíte kolem Valče u Hrotovic. Ale daleko více si ji vychutnáte, když se zdržíte déle. Stačí si vybrat, co u nás chcete prožít:

Hotel ›

Wellness ›

Kongres ›

Svatby ›

Dárkové poukazy