Kongres

Vaše firemní akce dostanou na valečském zámku také královské zázemí. Kongresové vybavení a doprovodné služby jsou totiž podobně bohaté jako nabídka kongresových prostor. Postaráme se o chutný catering, zajistíme odpočinek i zábavu a přichystáme špičkovou techniku.

Catering

Berou vaši hosté kvalitní stravování restauraci s bohatou nabídkou vytříbených pokrmů jako standard a vy byste je chtěli překvapit něčím netradičním? Připravíme pro ně raut v historickém sále přímo na zámku! Možnosti cateringu jsou skutečně téměř neomezené. Rádi si vyslechneme vaše nápady a přání a navrhneme lahodné řešení. Tak co to bude?

Pomocné vybavení

Na kongres budete potřebovat maximálně tak flash disk s vaší prezentací. Všechno ostatní tu máme. Kvalitní techniku a další vybavení pro vaši firemní akci připravíme do každého kongresového prostoru. V moderních sálech je veškeré zařízení připraveno neustále, do zámeckých salonků a sálů přichystáme mobilní vybavení. Kongresová místnost je standardně vybavena tímto zařízením:

1
wi-fi připojení k vysokorychlostnímu internetu
2
počítač
3
notebook
4
dataprojektor
5
videoprojektor
6
promítací plátno
7
CD přehrávač
8
DVD přehrávač
9
televize
10
přenosný mikrofon
11
zařízení pro videokonference
12
flip-chart
13
laserové ukazovátko
14
hlasovací zařízení
15
ozvučení
16
hlavový mikrofon

Potřebujete ještě něco dalšího? Dejte nám vědět. Uděláme vše proto, abychom vám mohli vyhovět. 

Odpočinkové aktivity a teambuilding

Velkou výhodu valečského hotelu poznáte, až skončí oficiální program kongresu. Vaši hosté se nebudou chtít rozprchnout do víru (velko)města, ale zůstanou pohromadě i večer. Skvělá příležitost pro neformální seznámení, semknutí týmu a kopu společné zábavy. Oblíbeným bowlingem to pouze začíná. Podívejte se na další možnosti relaxu a vyžití. 

 

Chcete královské zázemí pro svou akci? 

Zamluvte si ho včas!

Napište nám

Sauny a wellness ›

Bazény ›

Tenisové kurty ›

Prohlídka zámku ›

Dárkové poukazy