Svatba

Řekněte si ANO v historických kulisách, slavte v moderním sále. Nebo naopak

Pro váš velký den nabízí hotelový areál ve Valči jak zámecké komnaty s dobovým nábytkem, tak i novodobé prostory s nejmodernějším vybavením. Během svatby proto nemusíte přejíždět jinam například kvůli focení. Váš svatební den se odehraje na jednom místě, přesně podle vašich představ a bez kompromisů. Náš hotel vám totiž poskytne:

1
Kouzelné prostředí renesančního zámku
2
Pohodlí moderních prostor
3
Osvěžující zámeckou zahradu
4
Útulné ubytování pro všechny svatební hosty
5
Nezapomenutelnou svatební hostinu
6
Lahodnou chuť kvalitních moravských vín
7
Luxus prvotřídního wellness
8
Romantickou projížďku na zámeckém rybníku

Je jen a jen na vás, jestli si z těchto možností vytvoříte pohádkovou svatbu, ryze moderní obřad nebo kulisy svatebního dne nakombinujete. Aby se vám lépe plánovalo, prohlédněte si prostory, ve kterých si vaši svatbu můžete užít.

Sjednejte si schůzku

Prostory pro svatbu si každý zamlouvá dlouho dopředu a na našem zámku obzvlášť. Napište nám svoji představu o ideální svatbě.

Budeme se brát

Vkus a požadavky zasnoubených párů se různí, a proto se liší také svatební účet. Přibližnou představu o ceně vaší vysněné svatby si můžete udělat díky orientačnímu ceníku. Přesnou sumu vám rádi sdělíme, když nám napíšete nebo zavoláte a podělíte se s námi o vaše představy. A dobrá zpráva nakonec. I my pro vás máme svatební dar – první noc novomanželů v luxusním pokoji jde na náš účet.

A jak u nás svatba vypadá?

Obřad ›

Hostina ›

Orientační ceny ›

Reference ›

Dárkové poukazy