Pokoje

Chcete zažít noc v zámecké komnatě, ve které dávná historie dýchá z každého kousku nábytku? Nebo dáváte přednost účelnému modernímu vybavení? Anebo si nocleh nejvíce užijete v pokoji, ve kterém se vkusně snoubí kouzlo minulého s luxusem moderního? Žádný problém! Ve valečském wellness hotelu si to pravé spánkové najde opravdu každý. Vždyť vybírat můžete ze 129 pokojů. Na přání Vám připravíme dětskou postýlku za poplatek 200 Kč/ ks/ pobyt. Domácí mazlíčci včetně asistenčních psů jsou zpoplatněni. Zbývá jen odpovědět, který pokoj vám máme připravit?

Vaše auto můžete zaparkovat v podzemních garážích a na parkovacích místech v blízkosti hotelu.

V ceně pobytu není zahrnut místní poplatek ve výši 5 Kč/dospělá osoba/noc, který se hradí zvlášť na recepci hotelu nejpozději v den odjezdu.

Typ pokoje
Počet osob
Filtrovat
Zrušit filtr

Historické pokoje

V budově renesančního zámku můžete snít v historických komnatách. Každá z 8 zámeckých komnat je zařízena dobovým nábytkem, který by mohl vyprávět dlouhé příběhy z dob dávno minulých. Do historického stylu jsou laděny i lůžkoviny a další moderní vybavení, které vám dodá luxusní pohodlí.

Moderní pokoje

Také dávné stáje a jiné hospodářské budovy jsme proměnili v útulné pokoje, které vám poskytnou klid, pohodu a krásné výhledy. Vlahé letní večery si skvěle vychutnáte na terase nebo balkonu. Všechny pokoje s terasou nebo balkonem vám kromě příjemného venkovního posezení nabídnou také romantický výhled na zámecké rybníky, tenisové kurty nebo do malebné vesničky a moderní vybavení, které je skvěle sladěné s historickými klenbami. Komfort a pohodlí poskytují rovněž všechny zbývající pokoje, které jsou zařízeny tak, aby potěšily milovníky 21. století. Stylové bydlení si užijete také v podkroví zámku. Každý z 18 moderních podkrovních pokojů v zámku vás okouzlí originální kombinací moderního designu a mozaiky původních trámů.

Vybavení pokojů

Ať už si vyberete jakýkoliv pokoj, budete se v něm mít královsky. V každém z nich na vás kromě pohodlí čeká také toto vybavení:

1
TV
2
minibar
3
trezor
4
ručníky
5
župany
6
přezůvky
7
fén
8
klimatizace

Check in: od 14.00 hod; Check out: do 10.00 hod

Rezervace

Chcete si užít skvělý relax ve wellness hotelu na Vysočině? Zavolejte nám na +420 568 441 372, napište na recepce@hotel-valec.cz, anebo si svůj pokoj zamluvte přes jednoduchý rezervační formulář.

Začátek pobytu
Konec pobytu
Počet osob
Poslat dotaz

Co dělat přes den?

Podívejte se, jaké možnosti se Vám nabízejí

Dárkové poukazy